Šampūnas nuo pleiskanų CLEARNATURE

Šampūnas nuo pleiskanų CLEARNATURE
  • Pakuotė: 100 ml
  • Kaina: 9 €

Tonizuoja ir ramina galvos odą. Tinka visų tipų ir dažytiems plaukams. Sudėtyje yra naujausia priemonė nuo pleiskanų, kuri stabdo odos mikroorganizmų dauginamąsi, ir vaistažoliniai ALVEO® augalai. Sudėtyje nėra SLS ir SLES medžiagų.

Į CLEARNATURE BIO šampūno nuo pleiskanų sudėtį įeina daugiafunkcis kosmetikos ingredientas ir naujausia plataus veikimo antimikrobinė medžiaga Dermosoft. Tai veiklioji medžiaga nuo daugelio odos bakterijų ir mielių, žinomų kaip galinčių sukelti pleiskanas, nemalonų odos ir plaukų kvapą, spuogų atsiradimą.

Dermosoft – daugiafunkcinis kosmetikos ingredientas yra patvirtintas ECOCERT sertifikatu. Produkte nėra genetiškai modifikuotų žaliavų, o tik biologiškai lengvai skaidomos žaliavos. CLEARNATURE BIO šampūnas nuo pleiskanų yra antibakterinis šampūnas, puikiai pašalina nemalonų kvapą, taip pat tinka riebios ir problematiškos odos priežiūrai. Gaminys atitinka „AKUNA-BIO“ standartus.

Naudojimas: Šampūną švelniai įmasažuokite į plaukus ir į galvos odą ir kruopščiai išskalaukite. Jei reikia, pakartokite procedūrą. Naudokite 2-3 kartus per savaitę, 3 savaites.